Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Szkoła Coachingu Szkoła Teamcoachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia COACHING Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt

Bądź z nami w kontakcie!
Zapisz się na newsletter:


COACHING

W każdym z nas istnieje chęć polepszenia jakości swojego życia. Podejmowane próby, kończące się niepowodzeniem mogą prowadzić do frustracji i zwątpienia w swoje możliwości. Mimo to pozostaje gdzieś świadomość, że pewne sposoby zachowań należałoby zmienić, aby być bardziej efektywnym w pracy, w domu, wśród innych ludzi. Takiej zmianie służy coaching. Coaching to profesjonalna pomoc we udoskonalaniu działania poprzez refleksję nad tym jak funkcjonują nasze przekonania, nawyki i czynniki motywacyjne.
Podstawą takiej pracy są sprawdzone metody wywodzące się z psychologii poznawczo-behawioralnej i zarządzania. Dlatego:
• prowadzimy sesje, zmierzające do odkrycia i wykorzystania wewnętrznego potencjału;
• pomagamy ludziom odnajdywać się w relacjach społecznych;
• wspieramy w rozwoju potrzebnych kompetencji;
• pomagamy odnaleźć i rozwinąć uzdolnienia;
• zwiększamy motywację i odporność na stres;
• pomagamy skonkretyzować umiejętności;
• poszerzamy świadomość siebie;
• pomagamy zmieniać nawyki i nieefektywne zachowania;
• towarzyszymy w rozwoju na drodze życiowej i zawodowej;
• przywracamy energię i chęć życia.
Jako coachowie pracujemy wiele lat, więc jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, masz gwarancję najwyższej jakości. Preferujemy techniki oparte o rzetelne podstawy naukowe i przyjazne podejście do naszych Klientów.
Cały proces coachingu jest zindywidualizowany i dostosowany do Twoich potrzeb. Pracujemy w oparciu o zagadnienia dostarczone przez Ciebie, skupiając się na rozwiązaniu konkretnych problemów. Częstotliwość sesji i dokładne metody działania układamy wspólnie, aby umożliwić wydajną i wygodną pracę. Zapraszamy na konsultacje!

Dla Ciebie:
Coaching to pomoc w odnalezieniu własnej drogi życiowej oraz we wzmacnianiu i udoskonalaniu działania na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej bądź zawodowej. To dynamiczny proces wzrostu i uczenia się, dzięki któremu możesz podnieść jakość swojego życia i relacji z innymi ludźmi. Oferujemy Ci coaching osobisty w dowolnej dziedzinie życia, która wymaga szczególnej uwagi.

Dla Organizacji:
Coaching jest procesem pomagania ludziom i zespołom w wykonywaniu zadań w możliwie najdoskonalszy sposób. Oferujemy najwyższej jakości coaching dla firm i instytucji, nadzorowany przez superwizorów Izby Coachingu. Dla biznesu proponujemy executive coaching (coaching kadry menadżerskiej) oraz team coaching (coaching zespołów).

Miejsce prowadzenia coachingu:
Zależnie od potrzeb stron. Dysponujemy własnym gabinetem. Możliwy jest również coaching internetowy bądź telefoniczny.

COACHOWIE PROWADZĄCY:

PATRYK LANGE
life, executive coaching
Certyfikowany coach, manager, praktyk zarządzania partycypacyjnego, konsultant biznesowy, trener. Ma doświadczenie w zakresie prowadzenia biznesu z użyciem nowoczesnych technologii, realizacji zaawansowanych projektów IT, tworzenia, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych. Absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy.
Terminy: w godz. 9:00-19:00
Kontakt: tel. 601 959 519, patryk@activechange.pl

MARTA KIJANKO
life coaching

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (psychologia), Uniwersytetu Wrocławskiego (zarządzanie zasobami ludzkimi) oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (filozofia). Coach w trakcie akredytacji ICF. Terapeutka rozwijająca umiejętności w podejściu Gestalt oraz nurtu SFA. Wierzy, że autentyczne docieranie do wewnętrznych potrzeb i marzeń, pozwala na harmonijny i zrównoważony rozwój. Lubi pracować w oparciu o uważność, prowokację i techniki twórcze. Miłośniczka dalekich podróży i smakosz dobrej kawy.
Terminy: w godz. 9:00-19:00
Kontakt: tel. 664 966 702, m.kijanko@activechange.pl

LESZEK ZAWLOCKI
life, executive, sport coaching

Dyplomowany coach, certyfikowany master coach, akredytowany superwizor coachingu, doświadczony trener, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją ćwiczenia siłowe. Inicjator Grupy Active Change oraz współzałożyciel Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Członek nadzwyczajny Polskiej Federacji Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej oraz International Coach Federation. Ekspert w pracach Komisji ds. Standardów i Etyki oraz w Komisji ds. Akredytacji przy Izbie Coachingu.
Kontakt: tel. 515 098 983

MICHAŁ STOLARCZYK
career coaching
Psycholog, specjalista ds. szkoleń i rozwoju kompetencji psychospołecznych, absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu, doradca. Zwolennik racjonalnego podejścia do rozwoju osobistego i zmiany. Kładzie nacisk na mierzenie efektów swojej pracy. Do tej pory blisko 90% klientów, z którymi pracował min. 2 sesje osiągnęło widoczną zmianę w swoim życiu lub zachowaniu, a niemal 50% osiągnęło założony na początku cel. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta, prowadzenia procesów rekrutacyjnych, diagnozie organizacji oraz badaniach społecznych.
Terminy: w godz. 9:00-18:00
Kontakt: tel. 602 390 413, m.stolarczyk@activechange.pl

BOŻENA CZERNEK
life, executive coaching
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Koordynator Szkoły Profesjonalnego Coachingu i projektów biznesowych w Grupie Active Change. Doświadczona menadżerka. Prowadzi coaching indywidualny dla klientów prywatnych i biznesowych.
Terminy: poniedziałki, w godz. 9:00-18:00
Kontakt: tel. 509 501 476, b.czernek@activechange.pl


Gwarancja jakości: Coachowie współpracujący z Grupą Active Change są zrzeszeni w Izbie Coachingu i podlegają stałej superwizji (nadzór merytoryczny). Dzięki temu masz pewność, że pracujesz z doświadczonymi profesjonalistami.


W innych miastach coaching może prowadzić Marta Smolińska (Wrocław, Opole), Sebastian Sauter (Trójmiasto) i Dominika Borowska-Stasica (Bielsko-Biała).
Więcej o nas i naszej pracy na www.life-coaching.pl

Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas maila: coaching@ipri.com.pl
(C) Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 10.07.17 • Executive, Team, Life Coaching