Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Szkoła Coachingu Szkoła Teamcoachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia COACHING Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt

Bądź z nami w kontakcie!
Zapisz się na newsletter:


COACHING

W każdym z nas istnieje chęć polepszenia jakości swojego życia. Czasami podejmujemy próby, które kończą się niepowodzeniem, frustracją i prowadzą do zwątpienia w swoje możliwości. Mimo to pozostaje gdzieś świadomość, że pewne sposoby zachowań należałoby zmienić, aby być bardziej efektywnym w pracy, w domu, wśród innych ludzi. Takiej zmianie służy coaching. Coaching to profesjonalna pomoc we udoskonalaniu działania poprzez refleksję nad tym jak funkcjonują nasze nawyki, przekonania i czynniki motywacyjne.
Podstawą takiej pracy są sprawdzone metody wywodzące się z psychologii humanistycznej, poznawczo-behawioralnej oraz zarządzania. Dlatego:
• prowadzimy sesje, zmierzające do odkrycia i wykorzystania wewnętrznego potencjału;
• pomagamy ludziom odnajdywać się w relacjach społecznych;
• wspieramy w rozwoju potrzebnych kompetencji;
• pomagamy odnaleźć i rozwinąć uzdolnienia;
• zwiększamy motywację i odporność na stres;
• pomagamy skonkretyzować umiejętności;
• poszerzamy świadomość siebie;
• pomagamy zmieniać nawyki i nieefektywne zachowania;
• towarzyszymy w rozwoju na drodze życiowej i zawodowej;
• przywracamy energię i chęć życia.
Jako coachowie pracujemy wiele lat, więc jeśli zdecydujesz się skorzystać z naszych usług, masz gwarancję najwyższej jakości. Preferujemy techniki oparte o rzetelne podstawy naukowe i przyjazne podejście do naszych Klientów.
Cały proces coachingu jest zindywidualizowany i dostosowany do Twoich potrzeb. Pracujemy w oparciu o zagadnienia dostarczone przez Ciebie, skupiając się na rozwiązaniu konkretnych problemów. Częstotliwość sesji i dokładne metody działania układamy wspólnie, aby umożliwić wydajną i wygodną pracę. Zapraszamy na konsultacje!

Dla Ciebie:
Coaching to pomoc w odnalezieniu własnej drogi życiowej oraz we wzmacnianiu i udoskonalaniu działania na płaszczyźnie osobistej, rodzinnej bądź zawodowej. To dynamiczny proces wzrostu i uczenia się, dzięki któremu możesz podnieść jakość swojego życia i relacji z innymi ludźmi. Oferujemy Ci coaching osobisty w dowolnej dziedzinie życia, która wymaga szczególnej uwagi.

Dla Organizacji:
Coaching jest procesem pomagania ludziom i zespołom w wykonywaniu zadań w możliwie najdoskonalszy sposób. Oferujemy najwyższej jakości coaching dla firm i instytucji, nadzorowany przez superwizorów Izby Coachingu. Dla biznesu proponujemy coaching dla kadry menadżerskiej (executive coaching) oraz coaching dla zespołów (team coaching).

Miejsce prowadzenia coachingu:
Zależnie od potrzeb stron. Dysponujemy własnym gabinetem. Możliwy jest również coaching internetowy bądź telefoniczny.

NASI COACHOWIE:

LESZEK ZAWLOCKI
Coaching w obszarze osobistym, biznesowym, sportowym

Dyplomowany coach, certyfikowany master coach, akredytowany superwizor coachingu, doświadczony trener, instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją ćwiczenia siłowe. Inicjator Grupy Active Change oraz współzałożyciel Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego. Członek nadzwyczajny Polskiej Federacji Psychoterapii, Polskiego Towarzystwa Psychologii Behawioralnej oraz International Coach Federation. Ekspert w pracach Komisji ds. Standardów i Etyki oraz w Komisji ds. Akredytacji przy Izbie Coachingu.
Kontakt: tel. 515 098 983

MARTA KIJANKO
Coaching w obszarze osobistym (life coaching)

Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (psychologia), Uniwersytetu Wrocławskiego (zarządzanie zasobami ludzkimi) oraz Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie (filozofia). Coach w trakcie akredytacji ICF. Terapeutka rozwijająca umiejętności w podejściu Gestalt oraz nurtu SFA. Wierzy, że autentyczne docieranie do wewnętrznych potrzeb i marzeń, pozwala na harmonijny i zrównoważony rozwój. Lubi pracować w oparciu o uważność, prowokację i techniki twórcze. Miłośniczka dalekich podróży i smakosz dobrej kawy.
Kontakt: tel. 664 966 702, m.kijanko@activechange.pl

PATRYK LANGE
Coaching w obszarze biznesowym i osobistym
Certyfikowany coach, manager, praktyk zarządzania partycypacyjnego, konsultant biznesowy, trener. Ma doświadczenie w zakresie prowadzenia biznesu z użyciem nowoczesnych technologii, realizacji zaawansowanych projektów IT, tworzenia, zarządzania i optymalizacji procesów biznesowych. Absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Prowadzi coaching indywidualny i grupowy.
Kontakt: tel. 601 959 519, patryk@activechange.pl

MICHAŁ STOLARCZYK
Coaching w obszarze kariery i pracy (career coaching)
Psycholog, specjalista ds. szkoleń i rozwoju kompetencji psychospołecznych, absolwent Szkoły Profesjonalnego Coachingu, doradca. Zwolennik racjonalnego podejścia do rozwoju osobistego i zmiany. Kładzie nacisk na mierzenie efektów swojej pracy. Do tej pory blisko 90% klientów, z którymi pracował min. 2 sesje osiągnęło widoczną zmianę w swoim życiu lub zachowaniu, a niemal 50% osiągnęło założony na początku cel. Posiada kilkuletnie doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi klienta, prowadzenia procesów rekrutacyjnych, diagnozie organizacji oraz badaniach społecznych.
Kontakt: tel. 602 390 413, m.stolarczyk@activechange.pl

BOŻENA CZERNEK
Coaching w obszarze biznesowym i osobistym
Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego, Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Profesjonalnego Coachingu. Koordynator Szkoły Profesjonalnego Coachingu i projektów biznesowych w Grupie Active Change. Doświadczona menadżerka. Prowadzi coaching indywidualny dla klientów prywatnych i biznesowych.
Kontakt: tel. 509 501 476, b.czernek@activechange.pl

MARTA SMOLIŃSKA
Gabinet we Wrocławiu i Opolu - coaching w obszarze biznesowym i osobistym
Certyfikowany coach, trener, wykładowca, specjalistka w zakresie doradztwa psychologiczno – pedagogicznego, akredytowany coach IC. Posiada kwalifikacje pedagogiczne. W zakresie coachingu kształciła się w Noble Manhattan Polska oraz w Szkole Profesjonalnego Coachingu. Koordynator Wrocławskiego Klubu Coacha.
Kontakt: tel. 660 783 014, m.smolinska@activechange.pl


Gwarancja jakości: Coachowie współpracujący z Grupą Active Change są zrzeszeni w Izbie Coachingu i podlegają stałej superwizji (nadzór merytoryczny). Dzięki temu masz pewność, że pracujesz z doświadczonymi profesjonalistami.

Chcesz o coś zapytać? Napisz do nas maila: coaching@ipri.com.pl
(C) Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego, Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 10.03.18 • Executive, Team, Life Coaching