Aktualności Misja Instytutu Zespół Instytutu Warsztaty i szkolenia Dla przedsiębiorców Szkoła Coachingu Kurs Team Coachingu Spotkania rozwojowe Psychoterapia Coaching Superwizja Opinie o nas Galeria zdjęć Materiały i linki Wynajem sal Informacje i kontakt
OPINIE O WARSZTATACH

Uwaga, ta szkoła zmienia! Jeśli chcesz pozostać w miejscu, w którym jesteś - nie przychodź tutaj. Natomiast, jeśli jesteś gotów wznieść się na wyżyny Swoich możliwości, odkryć swój potencjał i spojrzeć na Siebie i innych z głębszego poziomu - to dla Ciebie. Wspaniali prowadzący, super atmosfera, bardzo obszerny materiał, przekazywany w ciekawy sposób - to cechy charakterystyczne tej szkoły.
Dziękuję za wszystko, co mi daliście i polecam Was całym sercem!!!

Agnieszka Śmieszek


Praktykowałem już coaching w swoim gabinecie przed zapisaniem się do szkoły organizowanej przez IPRI. Szukając dla siebie szkoły, dobrze wiedziałem czym jest coaching i zdawało mi się, że wiem, czego oczekuję od szkoły. Dużo czasu poświęciłem na wybór szkoły. Kiedy trafiłem na stronę SPC i poczytałem o wizji coachingu i o ludziach, którzy ją tworzą, poczułem, że to jest to! Tego właśnie szukam! Trening interpersonalny, eklektyczne podejście do pracy coachingowej + multum okazji praktyki - w mojej ocenie biło to konkurencję na głowę. Cena była również bardzo przystępna biorąc pod uwagę ilość oferowanych godzin (warto porównać ze szkołami certyfikującymi dyplomami ICF i ICC). Dzięki szkole ulepszyłem swój warsztat pracy; widzę więcej i umiem więcej w kontakcie z Klientami. Rozwinąłem się też jako człowiek i miałem okazję napracować się nad swoimi celami "po pachy i do oporu i na bogato!":), co teraz po czasie procentuje. Poznałem też trzynastkę świetnych ludzi, z którymi utrzymuję bliższy lub dalszy kontakt. A teraz najważniejsze zdanie: Gdybym jeszcze raz wybierał szkołę coachingu, nie miałbym dylematów. Polecam!

Rafał Stankiewicz


Szkoła porfesjonalnego Coachingu to miejsce, które nie tylko przygotowało mnie do zawodu, ale pomogło mi poprawić jakość mojego życia oraz postawiło na mojej drodze niesamowitych i wartościowych ludzi. To najlepszy prezent jako mogłam sobie podarować.

Małgorzata Szcewska


Witam. Dwukrotnie uczestniczyłam w warsztatach prowadzonych przez Leszka Zawlockiego i jestem z nich bardzo zadowolona. Odrobina teorii wsparta ciekawymi ćwiczeniami przyczyniły się do wzbogacenia mojej samoświadomości, na temat relacji z drugim człowiekiem i własnych emocji.
Leszek jest doskonale przygotowanym trenerem, czemu niejednokrotnie dał wyraz w trakcie zajęć warsztatowych. Świetnie radzi sobie z grupą i z łatwością opanowuje kryzysowe sytuacje. jest człowiekiem otwartym i dba, by uczestnicy brali aktywny udział w zajęciach.
Serdecznie pozdrawiam

Jolanta Kurzawa


(...)Dzięki szkole, otwartym wspaniałym ludziom, którzy uczestniczyli ze mną w kursie, trenerom oraz niesamowitej energii, która towarzarzyszyła naszym spotkaniom spojrzałam bradzie refleksyjnie na siebie i dałam sobie pozwolenie na zajrenie w głąb siebie.

Marta G.


SPC pozwoliło mi rozwinąć się w wymiarze osobistym i zawodowym (...)

Sonia P.


Leszek jest profesjonalnym trenerem, dysponującym szeroką gamą technik i niekonwencjonalnych rozwiązań, a jego szkolenia pozwalają nie tylko usunąć problemy i ograniczenia, ale także zbudować wspaniałe, optymistyczne podejście do życia. Gorąco polecam!

Szymon Wieloch


Warsztaty są dobrym pierwszym krokiem w kierunku zmian. W kierunku świadomej kontroli nad własnym życiem. Pozwalają znaleźć i wejść na ścieżkę w kierunku realizacji marzeń, w kierunku nowych możliwości.
Leszek ciekawie buduje nastrój. Na jego warsztatach jest luźna, miła atmosfera i można się dobrze bawić ;-)

Szymon Myalski


Prowadzący prowadził warsztaty niezwykle fachowo, wykazał się dużą wiedzą i dobrym przygotowaniem. Był otwarty i potrafił odpowiedzieć na nasze zapotrzebowania.
Życzliwość, dobry klimat i serdeczność na pewno spowodowały komfort i bezpieczeństwo wszystkich uczestników, wpłynęły też na wzrost naszych umiejętności i większą pewność w diagnozowaniu różnych przypadków przemocy, z którymi możemy się zetknąć.

Irena Dyla


Osoba prowadząca stworzyła niesamowitą atmosferę, która sprzyjała "chłonięciu" wiedzy; uczestnicy nie krępowali się zadawać pytania, doskonały kontakt z uczestnikami, świetny przekaz. Gorąco polecam!

I. Zmysło


Bardzo dobrze swpotkać się z kimś, kto wykazuje się zdrowym rozsądkiem i dzieli tym, co rzeczywiście sprawdził i przepracował.
Konkretne rady, które się pojawiły, przydadzą się na pewno. Część potwierdziła już moje intuicyjne działania, część była nowa.
Dobry kontakt z kursantami i stworzenie poczucia bezpieczeństwa (...) I urok osobisty.

Maria Kowalska


No i zakończył się roczny cykl spotkań w Krakowskim Klubie NLP. Myślałem nad własnym podsumowaniem i tutaj jego kawałki:
INSPIRUJACE SPOTKANIA
Na mnie każde spotkanie klubu działa jak duża dawka adrenaliny. Zwykle w połowie mam już ochotę zabrać się do wszystkich projektów które mam w głowie a po spotkaniu planuję realizację nowych planów.
INSPIRUJACY LUDZIE
I to dla mnie podstawa. Nic tak mnie nie motywuje jak znajomi, którzy też się rozwijają. Poznałem tu całą grupę niezwykłych osób. Pawła, Tomka, Wieśka, Szymona, Sylwię, Izę, Marcina, Artura. cala lista osób z którymi teraz mam kontakt i mam poczucie ze dużo mi to daje. No i oczywiście poznałem Leszka :-) A to już zupełnie inna historia.
INTENSYFIKACJA WIEDZY
I na koniec wiedza. Ostatnio usłyszałem że wiedza której nie używasz - szkodzi. Po zastanowieniu - zgadzam się. I właśnie dlatego pojawiam się na klubie. Mogę pewnie gdzieś przeczytać o tym co robimy na zajęciach. Ale dopiero gdy zobaczę dwadzieścia osób które to robią, gdy poczuję uczucie po przeprowadzeniu jakiegoś ćwiczenia - najlepiej z grupą ludzi ... Wtedy mogę powiedzieć że się rozwijam. I że to czego się uczę staje się powoli nawykiem.
I świetną zabawą :-)

Szymon Myalski


Przez ostatnie 2 lata interesowałem się NLP. Dużo czytałem, mało praktykowałem. W wielu kwestiach uważałem, że NLP nie działa. Klub sprawił, że moje zdanie trochę się zmieniło. Mianowicie usłyszałem stwierdzenie „NLP nie działa. Działa człowiek”. Wtedy zrozumiałem, że wszystko można zrobić, tylko trzeba wiedzieć jak. Jeśli coś Ci nie wychodzi, coś nie działa, tzn. że robisz coś źle, czegoś nie wiesz do końca. Wtedy pytaj innych ludzi, którzy mają większą wiedzę i większe umiejętności. Taką właśnie możliwość dał mi Klub NLP. Gdy pytasz i obserwujesz z czasem na pewno Ci wyjdzie, to co na początku miało nie działać.
Klub nauczył mnie też, iż modelowanie jest jak malowanie obrazu. Jeśli nigdy w życiu nie widziałeś samolotu, a ktoś każe Ci narysować samolot, to go nie narysujesz, bo nie wiesz jak on wygląda. Ale jeśli widziałeś setki samolotów, to mimo że nie umiesz rysować, narysujesz swój samolot. Tak samo jest z nauką. Jeśli nigdy nie widziałeś kogoś kto posługuje się NLP w swoim życiu, nie doświadczyłeś tego na własnej skórze, to ciężko Ci będzie samemu posługiwać się NLP, mimo iż przeczytałeś wiele książek bądź postów na forum. Jeśli jednak zaczniesz regularnie spotykać się z osobami stosującymi NLP i zaczniesz sam ćwiczyć, to w pewnym momencie stwierdzisz „Kurde, to działa, a ja jestem w tym dobry.”
Przebywając z ludźmi, którzy zmieniają swoje życie na lepsze, chcąc czy nie chcąc, uczysz się od nich jak to robić. (…) Leszkowi i wszystkim członkom Klubu dziękuję za wszystko, czego mnie nauczyli.

Tomasz Dulewicz


Dla mnie szkolenie było interesującym doświadczeniem, w którym wiele się nauczyłam. Pozwoliło mi to wejść w głąb siebie. Poznałam ludzi, którzy również interesują się doskonaleniem swojej komunikacji oraz doświadczeniem czegoś nowego. (...) Szkolenie było przeprowadzone w idealnej atmosferze.

Teresa Foszcz


(...) SPC pozwoliło mi rozwinąć się w wymiarze osobistym i zawodowym. Znalazłam tu wiele inspiracji do zmiany. A co najważniejsze - czuję się dobrze przygotowana do bycia coachem i wiem, że mogę nim być.

dr Sonia Rzeczkowska


Nauka w Szkole Profesjonalnego Coachingu to wspaniała przygoda, nowe znajomości i przyjaźnie, dużo emocji, a do tego praca nad sobą i związane z nią zmiany we własnym życiu. Wspaniali trenerzy, narzędzia i techniki. Do tego możliwość przyjrzenia się różnym sposobom prowadzenia coachingu. Będzie mi tego wszystkiego brakowało.

Adelina Abdel-Aziz


Szkołę Profesjonalnego Coachingu rozpocząłem w październiku 2009, a ukończyłem we wrześniu 2010. Już wcześniej zajmowałem się coachingiem i pragnąłem poszerzyć swoją wiedzę i rozwinąć warsztat. Do SPC przekonały mnie przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do ilości zajęć, eklektyczne podejście do coachingu oraz przemyślana konstrukcja programu (najpierw zajęcia rozwijające umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, potem poznanie wybranych narzędzi i sposobów pracy z różnych podejść, w końcu możliwość wielokrotnego sprawdzenia się w roli coacha przy wsparciu grupy superwizyjnej).
Zdecydowanie dostałem to, czego chciałem. SPC daje możliwości poznania i opanowania wszystkich umiejętności potrzebnych do samodzielnego prowadzenia coachingu. Ponadto znacznie poszerza horyzonty, pozwalając każdemu znaleźć coś dla siebie i poznać szeroką gamę technik, podejść i sposobów pracy z klientem. Wszystko to dopełnione jest głęboko humanistycznym podejściem do pracy z ludźmi. polecam SPC zarówno osobom, które chcą zostać coachami jak i coachom aktywnym zawodowo, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności. Jest to szkoła dla osób, które stawiają wiedzę i umiejętności przed certyfikatami i efektownie wyglądającymi dyplomami.

Michał Stolarczyk


Jestem bogatsza o wiedzę z zakresu różnorodnych metod wykorzystywanych w coachingu. Miałam możliwość przećwiczenia tej wiedzy na moich koleżankach i kolegach z kursu. Całemu szkoleniu towarzyszyła wspaniała atmosfera sprzyjająca rozwojowi i radosnemu przyswajaniu wiedzy. Największą jednak dla mnie wartością wyniesioną ze Szkoły to ludzie, którzy towarzyszyli mi w tej drodze i przyjaźnie, które mam nadzieję zawiązałam na długo.

Barbara Maszewska-Polek


Dla mnie Szkoła Profesjonalnego Coachingu, to przede wszystkim wielki krok do przodu. Wiele różnych podejść przedstawionych przez kilkunastu trenerów, dało mi olbrzymią wiedzę i umiejętności, nauczyłem się jak być Coachem przez duże C. Świetnie zaplanowany, etyczny i przede wszystkim spójny program, rozłożony na rok czasu dał mi możliwość stopniowego wdrażania nowych umiejętności. Szczerze polecam!

Michał Mącznik


SPC pozwoliło mi szerzej spojrzeć na drugiego człowieka, a przede wszystkim na siebie. Nauczyłam się pracować z różnymi osobami, poznawać ich potrzeby i uczyć się ich słuchać. Zdobyłam coachingowe umiejętności, które wykorzystuję w życiu.

Sylwia Kuczko


SPC było i jest nadal dla mnie wielką przygodą. Pozwoliła przypomnieć mi takie wartości jak przyjaźń, szczerość, otwartość.
Inaczej patrzę na siebie i na innych. Już prawie potrafię słuchać innych, a to naprawdę niesamowite ;))

Piotr Smaga


Czas spędzony w tej szkole był z pewnością owocny i jestem przekonany, że będzie owocował. Już owocuje. A ja teraz wybieram, "jakie owoce chcę pozbierać, jakiej wielkości i jakiego koloru". Rozbudowany program, możliwość poznania wielu narzędzi (wielu metodologii), poćwiczenia ich na sobie i na innych ludziach w trakcie ponad 300 godzin zajęć było dla mnie niezwykle ważnym i cennym doświadczeniam.

Bartosz Tymiński


Szkoła oferuje bogaty merytorycznie program, gwarantuje spotkanie i prowadzenie zajęć przez kompetentnych specjalistów z doświadczeniem, reprezentujących różne podejścia do coachingu. Bardzo dużo mi dała. Otwiera horyzonty i drogę do poznania lepiej samej siebie i nowe perspektywy zawodowe.

Agnieszka TasJeśli byłeś(aś) na naszych zajęciach, możesz podzielić się swoją opinią. Dziękujemy!
Imię i nazwisko:
Szkolenie, kurs:
Adres e-mail (opcjonalny, tylko dla nas):
Twoja opinia
rekomendacje, uwagi:

(C) 2005-2017 Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego & Grupa Active Change • Polityka firmy • Aktualizacja: 12.07.17 • Liczba odwiedzin: