Wynajem sal

Zapraszamy do komfortowych, klimatycznych sal szkoleniowych w centrum Krakowa. Zobacz naszą lokalizację.

Cennik obowiązujący od września 2019r.

  • SALA LOFTOWA i SALA ŚRÓDZIEMNOMORSKA - 42 zł netto za godzinę (do godz. 15:) / 44 zł netto (od godz. 15:00) / 320 zł netto za cały dzień
  • SALA JAPOŃSKA - 38 zł netto za godzinę (do godz. 15:00) / 42 zł netto (od 15:00) / 300 zł netto za dzień
  • GABINETY - 30 zł netto (do godz. 15:00), 35 zł netto (od 15:00) / 150 zł netto (całe przedpołudnie do 15:00) / 200 zł netto za całe popołudnie od 15:00
  • dodatkowe wypożyczenie projektora - 50 zł za dzień
  • katering - do uzgodnienia.

W cenę wynajmu wliczony jest dostęp do wyposażonej kuchni. W cenie wynajmu kawa, różnorodne herbatki, woda.

Istnieje możliwość korzystania ze sprzętu biurowego i rzutnika.

Nasze sale to nie kilka krzeseł w pustym pomieszczeniu, ale komfortowe i ładne wnętrza, powstałe z myślą o naszych i Państwa klientach. W takiej cenie jest to absolutnie bezkonkurencyjna oferta na rynku krakowskim!

W celu wynajęcia sali, prosimy o kontakt:

Bożena Czernek,
tel. 509 501 476,
e-mail: b.czernek@ipri.com.pl

DUŻA SALA W KLIMACIE ALPEJSKIEGO LOFTU

31 m2, 16-25 osób - poczuj nutkę górskiej przygody;) Łączymy przyjemne z pożytecznym!

ŚREDNIA SALA W KLIMACIE ŚRÓDZIEMNOMORSKIM

26 m2, 14-20 osób - tutaj możesz poczuć się jak na greckich wakacjach ;)

GABINET NA PSYCHOTERAPIĘ/COACHING W KLIMACIE KOLONIALNYM

10 m2 - profesjonalnie, ale z nutą ciepłego orientu. Idealne na kameralne spotkania!

GABINET NA PSYCHOTERAPIĘ/COACHING W KLIMACIE PARYSKIM

16 m2 - ciepło i przytulnie!

MAŁA SALA + KUCHNIA

16 m2 - jako gabinet i sala na mniejsze grupy.

ZAPLECZE SOCJALNE

Nasza prowansalska kuchnia z wyśmienitą kawą i łakociami;). Tutaj odpoczniesz!

Referencje

Miałam przyjemność wynajmować gabinet na sesje coachingowe w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego przy ul Powroźniczej 6/2. Gabinet jest przytulny i jasny. Wygodne fotele i aranżacja wnętrza (dywan, drewniane rolety, rośliny) sprzyjają wyciszeniu i koncentracji. Obraz wiszący na ścianie niejednokrotnie służył jako inspiracja do zmian dla moich coachowanych. Polecam zarówno na coaching, jak i na sesje terapeutyczne! Sala loftowa, z której korzystałam prowadząc warsztaty, ma swój niepowtarzalny klimat. Żywioł drewna, natura, prawda – to idealne miejsce na treningi interpersonalne, warsztaty terapeutyczne, jogę w kameralnym gronie czy męskie lub kobiece kręgi. Tu się nie da nic ukryć, tu spotkamy się z naszym pierwotnym ja! Polecam!

Ewelina Łodo-Barbarska – właścicielka firmy Movei prowadzącej usługi coachingowe i rekrutacyjne.

Gabinet jest komfortowy, nastrajający, profesjonalnie urządzony. Zarówno dla klienta "life-owego" jak i biznesowego. Ma "ten" klimat i atmosferę. Dobrze mi się tam pracuje, stwierdzam z pełnym przekonaniem mając doświadczenia jako uczestnik superwizji oraz osoba coachująca. Polecam!

Dominika Borowska-Stasica - coach, psycholog, trener PTP

Bardzo lubię pracować w przestrzeni IPRI. Jest to jedno z tych niewielu miejsc, w których od progu czuć, że powstało z potrzeby inspirowania ludzi do rozwoju i na bazie głębszych wartości. Myślę, że właśnie dzięki temu tak dobrze mi się tu pracuje z klientami czy uczestnikami warsztatów, którzy łatwiej i chętniej otwierają serca i stają się gotowi do głębszej i wartościowej pracy. Poza salami i gabinetem lubię też kuchnię z dobrą kawą i imbirowymi ciastkami, w której bardzo często można spotkać inspirujących ludzi i zawrzeć ciekawe w wartościowe znajomości. Polecam.

Patryk Lange – coach. W przestrzeni IPRI prowadzi indywidualne sesje rozwojowe I warsztaty grupowe.

Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego przy ulicy Powroźniczej 6 to dla mnie komfortowe miejsce na prowadzenie sesji zarówno coachingowych jak i psychologicznych. Lokalizacja budynku, gabinet urządzony w kolonialnym stylu, dostęp do czyściutkich toalet, możliwość skorzystania z kuchni to tylko niektóre atuty tego miejsca. Największą zaletą jest jednak to, że wchodząc do gabinetu czujesz, że to Twoje miejsce efektywnej pracy :) Wyciszone drzwi sprawiają, że po ich zamknięciu zostajesz w swoim coachingowo - psychologicznym świecie tylko z klientem, a personel wykazujący się dużą inteligencją, tuż po przywitaniu "rozpływa się" dając Ci przestrzeń na swobodną pracę.

Agata Stawarz – coach

Wnętrza Instytutu zdecydowanie należą do nieprzeciętnych. Sale szkoleniowe oraz gabinet do pracy indywidualnej dają duże poczucie swobody i komfortową przestrzeń do pracy zarówno mnie, jak i klientowi. Dodatkowo miejsce ma swój charakter, który można poczuć już od wejścia. Ciekawy wystrój, oświetlenie, otwarta kuchnia sprzyjająca integracji oraz atmosfera, która sprawia, że można się tu czuć jak u siebie - wszystko to daje aurę rozwoju i otwartości, z której bardzo lubię korzystać. Bardzo polecam!

Agata Lamparska – coach

Sala jest przestronna, dobrze doświetlona, temperatura łatwo regulowalna, a rozmieszczenie okien pozwala na szybkie wywietrzenie. Przy grupie ok 15 osób pozwala na komfortową pracę w różnych konfiguracjach (dyskusja na forum, praca w zespołach, parach itd). Jest zawsze wyposażona we flipczart i pisaki, a rzutnik razem ze sprzętem nagłaśniającym pozwala na wygodne prezentowanie zarówno slajdów jak i filmów. Całości pozytywnego odbioru dopełnia piękny wystrój - dzięki drewnianym belkom i stylowym dodatkom to wnętrze ma wyjątkowy charakter.

Anna Kaczmarska-Maderak – psycholog, psychoterapeuta, coach